Møt Etablerersenter Vest-Agder

Grunderbedrifter på EVA-senteret:

VITAM AS

Linn Kristin Brænden – 91 86 06 35 / post@purefoodlifestyle.no / www.vitaunivers.no

VITAM utvikler løsninger som fremmer livsstilsendring, vektreduksjon og mestring.

UPC Tech. AS

Vincent Claveau – 92 13 29 21 /  claveau.vincent@gmail.com / www.upctech.no

UPC Tech utvikler produksjonsprosesser ninen overflatebehandling av dielektriske materialer

Linkedin

 

Trilobite Microsystems AS

Eirik Bentzen Egeland – 99 02 38 53 /  eirik.egeland@trilobite.no / www.trilobite.no

Forskning og Utvikling innenfor separasjon og renseteknologi

 

Markedslabben AS

Klaus Vogstad – 928 510 67 / klaus@windfarmdesigns.com / windfarmdesigns.com

Markedslabben AS utvikler programvare for design av vindturbiner gjennom programvaren windfarmdesigns.com og parkoptimizer

YouTube
Klar Effekt
Ideklekkeriet AS

Nicolai Høibo – 90 87 20 31 /  nikolai.hoibo@gmail.com / www.klareffekt.no

Helautomatisk salgstrakter for bedrifter på nett

 

 

FunkyDoris AS

Tove Trydal og Grethe Bjørk – 92 29 96 23 og 92 41 09 53  / tove@funkydoris.no  / www.funkydoris.no

FunkyDoris Designer og produserer interiørprodukter

DominuSoft AS

Klaus Vogstad – 928 510 67 / klaus@dominusoft.no / dominusoft.no

DominuSoft utvikler nettsider, nettbutikker, mobil- og webapplikasjoner og alt annet innen programmering

Banjara AS

Vaibhav Bhutoria  – 45 69 72 93 / vaibhav@banjara.no / www.banjara.no / penguinup.com

Banjara utvikler et effektivt transportsystem. IKT. Web/mobilapp

 

 

 

3MT Engineering AS

Jon Webb – 91 36 18 60  / Jon.webb@powermail.no  / www.3mt-as.no

Produktutvikling og ingeniørtjenester innenfor skip og industri

 

Våre viktigste samarbeidspartnere:

Kristiansand kommune
Connect Norge
Næringshagen
Lister nyskaping
Innoventus Sør
innovasjonnorgelogo
navlogo